background

Sancaktepe Tesisat Temizleme

Sancaktepe Tesisat Temizleme
Sancaktepe Tesisat Temizleme: Su tesisatının döşenmesi esnasında yapılan işlemlerin hatalı olması yada bağlantıların yanlış olması zamanla su tesisatı arızalarına yol açmaktadır. Kırılan duvarlar, dökülen fayanslar size ek masraflar çıkartır ve sizin ekonomimizi olumsuz yönde etkiler. Sıhhi Tesisat arızaları eski geleneksel yöntemler artık kullanılmadığından daha az maliyetli ve uygun fiyatlara tamamlanabilmektedir. Günümüzde kullanılan özel yöntemler ile tesisat arızaları minimum maliyet ile çözülmektedir. Özellikle banyolarda dahi klozet bulunması ve tuvaletlerin olmazsa olmaz yaşam alanlarının temelini oluşturması nedeniyle buralara atılan sert plastik cisimler ve tuvalet kağıtları kesinlikle tıkanıklık sorununu yaşarken sizleri mağdur eden önemli kahramanlar olmaktadır. Evin içini saran küf kokusu ve nem sorununu gidermek için çok zamanımızı harcarız. Yeni yöntemlerde tesisatçı cihazla su kaçağı tespiti yapar. Tesisat Arıza Tespitlerinde cihazla müdahale yöntemi hem daha masrafsız, hem de daha zahmetsizdir. Duvar ve tavanlarda rutubet ve nemlenmeler meydana gelebilir.
Müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyor ve bunun için kendimizi geliştiriyoruz. Yeniden fayansları döşetmek zorunda kalmayın. İşinin uzmanı teknik ekiplerimiz, su tesisatlarınızı periyodik olarak teste tabi tutarak, olası bir su kaçağına veya sızıntısına karşı önceden tedbir alır ve doğabilecek ciddi masrafların önüne geçer. Temiz su tesisatı tekniğine uygun yapılmazsa, bitirildikten hemen sonra veya zamanla arızalar meydana gelmektedir. Cihazla gider tıkanıklığı açma, kameralı tıkanıklık açma hizmetleri önemli bir unsurdur. Eğer bireysel veya kurumsal mekanlarınıza tesisat döşeme veya tesisat tamiri için birilerini arıyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız, sıhhi su tesisatı, pis su tesisatı, su kaçağı tespiti, hidrofor tesisatı, kombi tesisatı gibi tüm tesisat ile ilgili işlerinizi profesyonel ekibi ve yılların getirdiği tecrübesi ile yapmaktadır.
Sızıntı yapan tavanları duvarları işi bilmeyen su kaçağının yerini tespit edemeyen tesisatçılara kırdırmadan önce bir kez daha düşünün. Tesisat tamirinde her daim bizim gibi işini bilen ustalardan yardım almalısınız. Kameralı tıkanıklık açma ile su tesisatın her noktasının detaylı görülmesi sağlanacaktır. Tesisatınızda tıkanıklık olduğunu suyun gitmediğinde yada akan suyun geri geldiğinde çok net anlarsınız. Tesisat Tamiri için çağrı merkezimizi arayarak detaylı fiyat ve bilgi alabilirsiniz. Su tesisatı tamircilerimiz termal kamera ile akustik dinleme cihazlarıyla su kaçağının yerini noktasal olarak tespit eder. Uzun yıllar kullanılan su tesisatı ve aynı zamanda borular zaman içerisinde deformasyona uğrayabilirler. Belki de duyduğunuz sayısız hikaye sebebiyle; başka insanların yaşadıkları kötü anıların sizlerin de başınıza gelmemesi adına gösterdiğiniz çaba ile beraber, artık işinin uzmanı firmamızdan yararlanmak işleri kolaya erdirecek bir durum olabilecektir. İstanbul Uzman Sıhı Tesisatçılarımızın işlemleri kontrolü ve dikkatli bir şekilde tamamlandığından dolayı herhangi bir sorunla veya problem ve karşılaşılması gibi bir durum söz konusu olmaz.
Klozet su akıtıyor ise kaybetmeden deneyimli bir usta çağırmalısınız. Zamanla giderlerde oluşan tıkanıklık etkisiyle zor durumda kalabilirsiniz. Geçmişten bu yana sıkça karşılaştığımız sorunlardan biri olan 'tuvalet ve lavabo' tıkanıklığı. Küçük çaplı montaj , bakım , onarım , tamir gibi hizmetler servis ücreti içerisinde değerlendirilmektedir. Piyasada su tesisatçısı olduğunu söyleyen fakat kırıp dökerek daha çok mağduriyet ortaya çıkaran firmaların aksine profesyonel ekibimiz modern ekipmanlarla kesin arıza çözümleri üretmektedir. Duvarları kazma, zemini kazma, fayansları kırma gibi işlemleri evinizde yapmıyoruz. Belediyelerin ana su hatları, yangın hatları, hidrant hatları, kamu kurum ve kuruluşları, siteler ve fabrikaların ana su hatlarındaki kaçakları tespitini yapmaktadır. Düzenli dinleme, su kaçağının bulunmasıyla elde edilen kazanımının düşük olduğu bölgeler için çok uygundur.

  TIKLA ARA 4442846   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Profesyonel kadromuz ile mekanik tesisat alanlarında kaliteden taviz vermeden her daim hizmetinizdeyiz.

Geniş Hizmet Politikası

×
×
  4442846   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder